Emmanuelle Seigner

7,9
7 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Seigner

Nie wiem co w niej takiego wyjatkowego, w filmie "dziewiate wrota" strasznie mnie irytowała. Oceniam nia na 6/10. moze jak obejrze iny film to zmienie zdanie

użytkownik usunięty
minek93

ja widzialam kilka i potwornie mnie nudzi ta kobita! i nie mam ochoty ogladac wiecej z nia...

minek93

Obejrzyj "Gorzkie Gody" może zmienisz zdanie ..

minek93

Albo Frantic.

użytkownik usunięty
minek93

Też nie mam pojęcia co ludzie w niej widzą. Ma wulgarną urodę (a właściwie brak urody) i brwi jak Breżniew ale do tego starego zboka Polańskiego akurat pasuje. Dobrze się dobrali.

urodę rzeczywiście ma wyzywającą, ale to raczej jak się wymaluje. Aktorką jest niezłą i o niesamowitym magnetyzmie. A oryginalna uroda to po prababce z Mongolii. Mnie jej brwi szalenie się podobają.

minek93

ja mam tak samo ! film lubię ze względu na deppa, ale ona wyjątkowo nie pasowała do tej roli. myślę, że po prostu polański chciał ją wcisnąć do swojego filmu i tyle.
nie zaliczam się też do fanów urody (wulgarnej, jak ktoś zauważył), ani talentu (wątpliwego) tej pani.

_j_w_

Nie zaliczam Seigner do specjalnie utalentowanych aktorek ale Depp wypadł w tym filmie jeszcze gorzej niż ona...
Dyskutowałabym czy Polański musiał ją wciskać do filmu, ona jest dość wziętą aktorką i piosenkarką we Francji, nadto sama pochodzi z rodziny o filmowych tradycjach, więc pomoc męża jest jej niepotrzebna.

minek93

i jak obejrzałęś jakies inne filmy poza tymi wrotami ?

maciekb80

Niestety nie ;) jest tyle filmów do obejrzenia, a czasu nie mam tak dużo ;)

minek93

to polecam "Gorzkie gody" że o ostatniej produkcji "Wenus w futrze " nie wspomnę

maciekb80

ok, dzieki. jak bedzie okazja to chetnie skorzystam ;)

minek93

a potem czekam na opinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones