Elvis Polanski

6,8
139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elvis Polanski

Kapitalnie zagrał w Rzezi. Widać ,że czerpie z najlepszych wzorców ,a niebawem zapewne z branży wygryzie takie tuzy jak Day Lewis, Pacino. 10/10

bartekcz92

Zakładając, oby nietrafnie, że to nie jest sarkazm zapytam, po czym opiniujesz jego grę aktorską?
Pozdrawiam.

Serpico_2

Godzinę temu wyszedłem z kina.

Serpico_2

To sarkazm.
Byłem też ciekawy ,czy kiedykolwiek ktoś tu zajrzy. Może sam Elvis :D

Serpico_2

Chłopak zachwycił, nie wiem czy to kwestia dni czy minut kiedy zostanie ogłoszony drugim De Niro.

Kempy235

A potem będzie ścigany i porządany jak jego tatuś :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
powene

To już było niesmaczne.

Li_Mu_Bai

Niesmaczne było jak co niektóre osobistości telewizyjne mówiły że takiemu artyście można więcej wybaczyć.

powene

Nie jestem pewien - nie wypowiadam się. W tej sprawie jest kilka niedomówień. Bóg go oceni jako człowieka, my jedynie możemy go oceniać jako reżysera.

Li_Mu_Bai

boga nie ma (mikołaj też nie istnieje)

Pnicz

jesteś tego pewien ? (chodzi o Boga).

Pnicz

Nie ma Mikołaja?!

Li_Mu_Bai

To po co więzienia geniuszu skoro Bóg ocenia, pedofilów i seryjnych wypuścić, pewnie, niech Bóg ocenia, a Ty ich do siebie do domu weź i niech robią co chcą, no co? Bóg ich oceni. Myśl, a potem pisz.

maria2007_filmaniak

Napisałem, że nie nam to oceniać, a nie że podważam instytucje sądów, choć i te mogą być manipulowane.Nie lubię jak ktoś stawia pewniki w sprawach tak kontrowersyjnych, gdzie jest wiele niedomówień i gdzie było pełno manipulacji i rożnych gierek różnych osób. W takich sytuacjach prawda zazwyczaj schodzi na dalszy plan. Osoby Boga użyłem żeby podkreślić kontrast pomiędzy kryteriami oceny którymi wobec niego powinniśmy się kierować.

maria2007_filmaniak

maria2007, czytając Twój post wnioskuję że Ty jesteś geniuszem . Sądy na ziemi są po to, żeby takich pedofilów powstrzymać od kolejnych przestępstw . Jak lubisz pedofilów to ich zapraszaj do domu i gość. Na ziemi polenią się w więzieniu xxx lat i dostaną za darmo żreć , a przed Bożym sądem spotka ich prawdziwa kara .

el_PL

Proszę - naucz czytać się ze zrozumieniem. Przeczytaj post do którego się odniosłam i zrozum ironię w mojej odpowiedzi.

Andy400

Ból d... ściska!

bartekcz92

Przecież on genialnie dał temu chłopakowi z kija. Nikt tak nie potrafi jak on!

Mery_98

swietne zapowiadajacy sie aktor!

Mery_98

fakt, celność idealna

Mery_98

Tym zamachem prześcignął Zamachowskiego!

Mery_98

Jak w prawdziwej tragedii greckiej...:-P

bartekcz92

a do tego jakie ma piękne imię. z takim imieniem nie da się nic nie osiągnąć!

bartekcz92

Śmiechłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones