PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122242}

Motyl i skafander

Le scaphandre et le papillon
7,6 62 501
ocen
7,6 10 1 62501
7,2 25
ocen krytyków
Motyl i skafander
powrót do forum filmu Motyl i skafander

scenarzysta Pianisty + Johnny Deep... może być dobrze.
łączy ich współpraca z Polańskim... miło.

king

Johnny Depp miał grać w tym filmie?
widzę że Twój post jest z 2005 roku(?) może wtedy brano Deppa pod uwagę, ale dziwne. dobrze, że Amarlic zagrał.

ocenił(a) film na 9
tau

zgadza się, Depp miał zagrać w tym filmie, bo chciał tego reżyser, ale w tym okresie kręcili zdjęcia do "Piratów..." i Johnny musiał zrezygnować

ocenił(a) film na 9
alojzz

Ciekawe jak Johny poradził by sobie z płynnym francuskim;P(chyba, że biegle się nim posługuje, o czym nie wiem;) ).

Maximus_13

z 'PŁYNNYM francuskim' nie mam pewności, ale tak ogólnie to ponoć mówi po francusku całkiem całkiem. (jego partnerka nie jest Francuzką?)

tau

Jesli to dalej spiewaczka "Joe le taxi" to tak - Francuzka ^^

ocenił(a) film na 7
tau

"Venesa Paradis"?? oczywiście pewnie przekręciłem, ale to ta od "taxi" Pewnie musiał z Nią sie jakoś dogadywać, więc francuski powinien znać ;). Ciekawe jakby zagrał Deep....

subtle

Ja też jestem ciekawa jakby zagrał w tej roli, a co do jego francuskiego to niewątpliwie potrafi, bo faktycznie jego partnerką jest Paradis.
No ewentualnie mogliby wtedy zrobić film po angielsku i w innej obsadzie, ale myślę, że film ucierpiałby na tym ;)

ocenił(a) film na 9
lunatyk_5

Depp ponoć świetnie posługuje się językiem francuskim i nie byłoby to dla niego żadną przeszkodą - tak wyczytałem w "Filmie", gdzie zamieszony był wywiad z reżyserem tegoż obrazu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones