PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122242}

Motyl i skafander

Le scaphandre et le papillon
7,6 62 519
ocen
7,6 10 1 62519
7,2 25
ocen krytyków
Motyl i skafander
powrót do forum filmu Motyl i skafander

Ksiazka

ocenił(a) film na 7

Jestem ciekaw czy film bedzie rownie dobry co ksiazka. Mam taka nadzieje bo ksiazka pisana przez zparalizowanego czlowieka byla rewelacyjnie oddawala tragizm tej sytuacji. Ciekawe czy film odda to samo. Ahh i szkoda ze ksiazka byla taka krotka, ale i tak niesamowicie długa jak na napisana przy pomogy jednej powieki.

ocenił(a) film na 9
piotras_z

ech, najgorsze jest zakonczenie ksiazki, jak i filmu. dizy wplyw ma na mnie. poruszajace. smutne, ale i momentami zabawne. niesamowite ile wiary mial ten czlowiek..

ocenił(a) film na 9
revengaa

Film był rewelacyjny, ale pozostawił mi pewien niedosyt.
Niedosyt odnosi się zakończenia. Rozumiem, że takie było zamierzenie, ze względu na książke, ale mogli by troszke ulepszyć zakończenie, bo pod koniec film troszke nudził(ostatnie 10 minut), a zakończenie jakby było zrobione z dobrą muzyką i jego "wyobraźnią" i zarazem tym co się dzieje w czasie teraźniejszym, to film był by arcydziełem(nie traktuje go tak przez ten pewien niedosyt).
W filmie były wspaniałe zdjęcia, Kamiński się postarał. Min. dzięki zdjęciom i sztuce reżyseri, która tutaj było bardzo dobra, doskonale oddano sytuacje tego człowieka. Można było poczuć się jak on, chociaż wiadomo, że nigdy się tego w pełni nie zrozumie, jeśli samemu się tego nie przeżyje.

ocenił(a) film na 10
piotras_z

Wspaniałe kino dawno nie widziałem tak dobrego filmu!!!!!!!!! 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones