PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122242}

Motyl i skafander

Le scaphandre et le papillon
7,6 62 519
ocen
7,6 10 1 62519
7,2 25
ocen krytyków
Motyl i skafander
powrót do forum filmu Motyl i skafander

3/10

ocenił(a) film na 3

Jestem na nie. Dlaczego? Nie wiem.

pachomir

wiem że nic nie wiem,

ocenił(a) film na 9
pachomir

Czy nie lepiej czasem, kiedy nie ma się nic sensownego do powiedzenia w sprawie jakiegoś filmu poprzestać na samej jego ocenie zamiast zakładać nic nie wnoszący temat na forum? ;)

ocenił(a) film na 10
dzikakulka

Tym bardziej że film jest na bardzo wysokim poziome z tym ze podkreślam dal ludzi którzy lubia ambitne kino......

ocenił(a) film na 10
Jakupczak

Ależ to wkur*iające, za przeproszeniem. Jesteśmy yntelygentami więc lubimy ambitne kino. To samo pod Pythonem- jesteśmy inteligentni więc na się podoba. Ja wiem że ten film jest genialny, ale mam wrażenie że większość coraz częściej "lubi" jakieś filmy bo ktoś im powiedział że są ambitne.

ocenił(a) film na 10
mati_mac

Nie o to mi chodziło. Chciałem podkreślić że film jest naprawdę bardzo dobry

ocenił(a) film na 9
pachomir

Forum jest od wyrazania opinii. Nqstepnym razem, gdy nie bedziesz posiadal żadnej lepiej siedź cicho.

ocenił(a) film na 8
pachomir

Obejrzyj jeszcze ze 2 razy ten film, jeżeli dalej będziesz na nie, to znaczy, że albo nie rozumiesz tego filmu, albo wartości życiowe jakie ten film przedstawia, są dla ciebie obojętne i nie w twoim mniemaniu. Dla mnie film ten jest świetnym obrazem francuskiego kina, ale z doświadczenia wiem, że nie każdemu w pierwszym zetknięciu z tym filmem, przypada on do gustu, dlatego moja teza by oglądać go nie tylko raz.

pachomir

pachomir no i dobrze czasem lepiej nic nie napisac niz pisac glupoty;] niezle sie usmialem jak to przeczytalem, oczywiscie pozytywnie

pachomir

Od razu widać, że to imbecyl od Szełszenga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones