PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122242}

Motyl i skafander

Le scaphandre et le papillon
7,6 62 501
ocen
7,6 10 1 62501
7,2 25
ocen krytyków
Motyl i skafander
powrót do forum filmu Motyl i skafander

wieloletnią partnerką. On teraz bardzo cierpi bo widzi co stracił. Wydaje mu się, że ona również. I on ją zaprosił do kina w czwartek, a ona się zgodziła. Ale on nie wie na jaki film się wybrać bo sprawa jest delikatna i boi się zepsuć. Ech... I co ja mam teraz zrobić...? :(

doogee

Zdecydowanie "Pokuta"...Jeden z lepszych filmów obecnie granych...

doogee

Jeżeli Twój znajomy myśli, że rozstanie po wielu latach wspólnego życia naprawi dobrze dobrany film w kinie, to jest niepoprawnym optymistą...
Do takich spraw niezbędna jest kolacja i rozmowa, a nie męczenie się w kinie, gdzie każda osoba myśli o zupełnie innych rzeczach, choć na pocieszenie muszę napisać, że "Motyl i Skafander" na pewno nic nie zepsuje..
Piszesz o sobie, prawda?

era

Era, niestety wiem, że nie od razu. Za długo się psuło, żeby mogło naprawić od natychmiast, ale jak to mówi Leo Beenhakker, "krok po kroku" :) A kino dlatego, że czasem dwie godziny wspólnego milczenia mogą zrobić więcej niż cała doba dyskusji. Pozdrawiam gorąco.
Ps. Pewnie wybiorą ;) "Motyl i skafander".

doogee

idz z tym problemem do psychologa albo gdzie kolwiek ale nie tutaj bo to jest portal o filmie i kinie ;P...

doogee

Udała się "akcja delikatna sprawa"? Czwartek to byly Walentynki, a to najglupszy termin na wybranie sie do kina. Mnuuuustwo ludzi. 3/4 na Lejdis, reszta na Motyla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones